ECX-L23BN-11.0592 ECS
  • Part Number: ECX-L23BN-11.0592
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 11.0592MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-L23BN-11.0592 ECS
    ECX-L23BN-11.0592 ECS
    ECX-L23BN-11.0592 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-L23BN-11.0592 is described as OSC XO 11.0592MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK