ECX-H37BN-32.768 ECS
  • Part Number: ECX-H37BN-32.768
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H37BN-32.768 ECS
    ECX-H37BN-32.768 ECS
    ECX-H37BN-32.768 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H37BN-32.768 is described as OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT