ECX-H37BN-30.000 ECS
  • Part Number: ECX-H37BN-30.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H37BN-30.000 ECS
    ECX-H37BN-30.000 ECS
    ECX-H37BN-30.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H37BN-30.000 is described as OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A