ECX-H37BN-200.000 ECS
  • Part Number: ECX-H37BN-200.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 200.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H37BN-200.000 ECS
    ECX-H37BN-200.000 ECS
    ECX-H37BN-200.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H37BN-200.000 is described as OSC XO 200.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"