ECX-H37BN-148.500 ECS
  • Part Number: ECX-H37BN-148.500
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.5000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H37BN-148.500 ECS
    ECX-H37BN-148.500 ECS
    ECX-H37BN-148.500 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H37BN-148.500 is described as OSC XO 148.5000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM