ECX-H37BN-14.7456 ECS
  • Part Number: ECX-H37BN-14.7456
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H37BN-14.7456 ECS
    ECX-H37BN-14.7456 ECS
    ECX-H37BN-14.7456 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H37BN-14.7456 is described as OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM