ECX-H35CM-32.768 ECS
  • Part Number: ECX-H35CM-32.768
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H35CM-32.768 ECS
    ECX-H35CM-32.768 ECS
    ECX-H35CM-32.768 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H35CM-32.768 is described as OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT