ECX-H35CM-32.000 ECS
  • Part Number: ECX-H35CM-32.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H35CM-32.000 ECS
    ECX-H35CM-32.000 ECS
    ECX-H35CM-32.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H35CM-32.000 is described as OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"