ECX-H35CM-16.000 ECS
  • Part Number: ECX-H35CM-16.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H35CM-16.000 ECS
    ECX-H35CM-16.000 ECS
    ECX-H35CM-16.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H35CM-16.000 is described as OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"