ECX-H35CM-155.520 ECS
  • Part Number: ECX-H35CM-155.520
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 155.5200MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H35CM-155.520 ECS
    ECX-H35CM-155.520 ECS
    ECX-H35CM-155.520 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H35CM-155.520 is described as OSC XO 155.5200MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ