ECX-H33CM-60.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-60.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 60.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-60.000 ECS
    ECX-H33CM-60.000 ECS
    ECX-H33CM-60.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-60.000 is described as OSC XO 60.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS