ECX-H33CM-32.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-32.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-32.000 ECS
    ECX-H33CM-32.000 ECS
    ECX-H33CM-32.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-32.000 is described as OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A