ECX-H33CM-30.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-30.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-30.000 ECS
    ECX-H33CM-30.000 ECS
    ECX-H33CM-30.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-30.000 is described as OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE