ECX-H33CM-27.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-27.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-27.000 ECS
    ECX-H33CM-27.000 ECS
    ECX-H33CM-27.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-27.000 is described as OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"