ECX-H33CM-12.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-12.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-12.000 ECS
    ECX-H33CM-12.000 ECS
    ECX-H33CM-12.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-12.000 is described as OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE