ECX-H33CM-106.250 ECS
  • Part Number: ECX-H33CM-106.250
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 106.2500MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33CM-106.250 ECS
    ECX-H33CM-106.250 ECS
    ECX-H33CM-106.250 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33CM-106.250 is described as OSC XO 106.2500MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"