ECX-H33BN-77.760 ECS
  • Part Number: ECX-H33BN-77.760
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33BN-77.760 ECS
    ECX-H33BN-77.760 ECS
    ECX-H33BN-77.760 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33BN-77.760 is described as OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"