ECX-H33BN-50.000 ECS
  • Part Number: ECX-H33BN-50.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H33BN-50.000 ECS
    ECX-H33BN-50.000 ECS
    ECX-H33BN-50.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H33BN-50.000 is described as OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM