ECX-H25CM-74.250 ECS
  • Part Number: ECX-H25CM-74.250
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25CM-74.250 ECS
    ECX-H25CM-74.250 ECS
    ECX-H25CM-74.250 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25CM-74.250 is described as OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X