ECX-H25CM-16.384 ECS
  • Part Number: ECX-H25CM-16.384
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 16.3840MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25CM-16.384 ECS
    ECX-H25CM-16.384 ECS
    ECX-H25CM-16.384 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25CM-16.384 is described as OSC XO 16.3840MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM