ECX-H25CM-148.3516 ECS
  • Part Number: ECX-H25CM-148.3516
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 148.3516MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25CM-148.3516 ECS
    ECX-H25CM-148.3516 ECS
    ECX-H25CM-148.3516 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25CM-148.3516 is described as OSC XO 148.3516MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM