ECX-H25CM-12.000 ECS
  • Part Number: ECX-H25CM-12.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25CM-12.000 ECS
    ECX-H25CM-12.000 ECS
    ECX-H25CM-12.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25CM-12.000 is described as OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA