ECX-H25BN-80.000 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-80.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-80.000 ECS
    ECX-H25BN-80.000 ECS
    ECX-H25BN-80.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-80.000 is described as OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE