ECX-H25BN-74.250 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-74.250
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-74.250 ECS
    ECX-H25BN-74.250 ECS
    ECX-H25BN-74.250 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-74.250 is described as OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN