ECX-H25BN-250.000 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-250.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 250.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-250.000 ECS
    ECX-H25BN-250.000 ECS
    ECX-H25BN-250.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-250.000 is described as OSC XO 250.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM