ECX-H25BN-16.384 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-16.384
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 16.3840MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-16.384 ECS
    ECX-H25BN-16.384 ECS
    ECX-H25BN-16.384 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-16.384 is described as OSC XO 16.3840MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE