ECX-H25BN-155.520 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-155.520
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 155.5200MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-155.520 ECS
    ECX-H25BN-155.520 ECS
    ECX-H25BN-155.520 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-155.520 is described as OSC XO 155.5200MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)