ECX-H25BN-150.000 ECS
  • Part Number: ECX-H25BN-150.000
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 150.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECX-H25BN-150.000 ECS
    ECX-H25BN-150.000 ECS
    ECX-H25BN-150.000 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECX-H25BN-150.000 is described as OSC XO 150.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE