ECS-MPI4040R4-1R0-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R4-1R0-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R4-1R0-R ECS
    ECS-MPI4040R4-1R0-R ECS
    ECS-MPI4040R4-1R0-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R4-1R0-R is described as FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE