ECS-MPI4040R4-100-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R4-100-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R4-100-R ECS
    ECS-MPI4040R4-100-R ECS
    ECS-MPI4040R4-100-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R4-100-R is described as FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM