ECS-MPI4040R3-1R2-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R3-1R2-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 1.2UH 4A 38.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R3-1R2-R ECS
    ECS-MPI4040R3-1R2-R ECS
    ECS-MPI4040R3-1R2-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R3-1R2-R is described as FIXED IND 1.2UH 4A 38.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.