ECS-MPI4040R3-100-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R3-100-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R3-100-R ECS
    ECS-MPI4040R3-100-R ECS
    ECS-MPI4040R3-100-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R3-100-R is described as FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA