ECS-MPI4040R2-1R5-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R2-1R5-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 44.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R2-1R5-R ECS
    ECS-MPI4040R2-1R5-R ECS
    ECS-MPI4040R2-1R5-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R2-1R5-R is described as FIXED IND 1.5UH 3.8A 44.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM