ECS-MPI4040R1-4R7-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R1-4R7-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.8A 216 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R1-4R7-R ECS
    ECS-MPI4040R1-4R7-R ECS
    ECS-MPI4040R1-4R7-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R1-4R7-R is described as FIXED IND 4.7UH 1.8A 216 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.