ECS-MPI4040R1-3R3-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R1-3R3-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 3.3UH 138 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R1-3R3-R ECS
    ECS-MPI4040R1-3R3-R ECS
    ECS-MPI4040R1-3R3-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R1-3R3-R is described as FIXED IND 3.3UH 138 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM