ECS-MPI4040R1-2R2-R ECS
  • Part Number: ECS-MPI4040R1-2R2-R
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ECS-MPI4040R1-2R2-R ECS
    ECS-MPI4040R1-2R2-R ECS
    ECS-MPI4040R1-2R2-R is manufactured by ECS and is categorized in the Fixed Inductors category. ECS-MPI4040R1-2R2-R is described as FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ECS
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"