ECS-38SMF45A15 ECS
  • Part Number: ECS-38SMF45A15
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: MONO XTAL 45MHZ 2P 2DB SMD
  • Category: Monolithic Crystals
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM