ECS-2520S18-120-EN-TR ECS
  • Part Number: ECS-2520S18-120-EN-TR
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECS-2520S18-120-EN-TR ECS
    ECS-2520S18-120-EN-TR ECS
    ECS-2520S18-120-EN-TR is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-2520S18-120-EN-TR is described as OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH