ECS-2520Q-30-480-DP-TR ECS
  • Part Number: ECS-2520Q-30-480-DP-TR
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECS-2520Q-30-480-DP-TR ECS
    ECS-2520Q-30-480-DP-TR ECS
    ECS-2520Q-30-480-DP-TR is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-2520Q-30-480-DP-TR is described as OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE