ECS-2200B-184 ECS
  • Part Number: ECS-2200B-184
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,454
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ECS-2200B-184 ECS
    ECS-2200B-184 ECS
    ECS-2200B-184 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-2200B-184 is described as OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM