ECS-2100A-080 ECS
  • Part Number: ECS-2100A-080
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 8.000MHZ HCMOS TTL PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 204
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ECS-2100A-080 ECS
    ECS-2100A-080 ECS
    ECS-2100A-080 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-2100A-080 is described as OSC XO 8.000MHZ HCMOS TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK