ECS-2033-240-BN ECS
  • Part Number: ECS-2033-240-BN
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,847
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ECS-2033-240-BN ECS
    ECS-2033-240-BN ECS
    ECS-2033-240-BN is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-2033-240-BN is described as OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V