ECS-100A-018 ECS
  • Part Number: ECS-100A-018
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC XO 1.8432MHZ TTL PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 335
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ECS-100A-018 ECS
    ECS-100A-018 ECS
    ECS-100A-018 is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECS-100A-018 is described as OSC XO 1.8432MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD