ECOC-2522-40.000-3GS ECS
  • Part Number: ECOC-2522-40.000-3GS
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 40.0000MHZ SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-40.000-3GS ECS
    ECOC-2522-40.000-3GS ECS
    ECOC-2522-40.000-3GS is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-40.000-3GS is described as OSC OCXO 40.0000MHZ SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"