ECOC-2522-38.880-3HC ECS
  • Part Number: ECOC-2522-38.880-3HC
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 38.8800MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-38.880-3HC ECS
    ECOC-2522-38.880-3HC ECS
    ECOC-2522-38.880-3HC is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-38.880-3HC is described as OSC OCXO 38.8800MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM