ECOC-2522-100.000-5FC ECS
  • Part Number: ECOC-2522-100.000-5FC
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 100.0000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-100.000-5FC ECS
    ECOC-2522-100.000-5FC ECS
    ECOC-2522-100.000-5FC is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-100.000-5FC is described as OSC OCXO 100.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK