ECOC-2522-100.000-3FC ECS
  • Part Number: ECOC-2522-100.000-3FC
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 100.0000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-100.000-3FC ECS
    ECOC-2522-100.000-3FC ECS
    ECOC-2522-100.000-3FC is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-100.000-3FC is described as OSC OCXO 100.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG