ECOC-2522-10.000-3GC ECS
  • Part Number: ECOC-2522-10.000-3GC
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-10.000-3GC ECS
    ECOC-2522-10.000-3GC ECS
    ECOC-2522-10.000-3GC is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-10.000-3GC is described as OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ECS
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE