ECOC-2522-10.000-3FC ECS
  • Part Number: ECOC-2522-10.000-3FC
  • Manufacturer Name: ECS
  • Description: OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ECOC-2522-10.000-3FC ECS
    ECOC-2522-10.000-3FC ECS
    ECOC-2522-10.000-3FC is manufactured by ECS and is categorized in the General Oscillators category. ECOC-2522-10.000-3FC is described as OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"