UP4B-6R8-R EATON
  • Part Number: UP4B-6R8-R
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about UP4B-6R8-R EATON
    UP4B-6R8-R EATON
    UP4B-6R8-R is manufactured by EATON and is categorized in the Fixed Inductors category. UP4B-6R8-R is described as FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EATON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM